Hakkımızda

Kolaylar Tarım

Kolaylar Tarım, Türkiye'nin değişik illerinde 400 dönümü kapalı alan olmak üzere toplam 1200 dönüm alanda, doğal yöntemler ile yılın her mevsiminde yetiştirdiği ürünleri günlük olarak hasat eder.

Ziraat Mühendisleri tarafından tüm kontrolleri yapılmış ürünler, soğutuculu taşıma araçları ile optimum muhafazası sağlanarak İstanbul'da bulunan işletme tesislerine taşınır. İşletme tesislerine gelen ürünler, son teknolojiye uygun ekipmanlar ile ayıklanır, el değmeden yıkanır, kurutulur ve son ayıklamadan sonra paketlenerek müşterilerimizin tüketimine hazır hale getirilir.

Kolaylar Tarım, paketlenmiş ürünleri istenilen miktar ve zamanda, ürünlerin tazeliklerini korumak amacı ile frigofrik araçlar ile sevk eder.

Gıda Mühendislerimiz sürekli olarak son üründen numune alır ve düzenli olarak akredite laboratuarlarda ürün analizi yaptırılır.

Kolaylar Tarım ekibi çok fazla noktaya hizmet ulaştırması yanısıra butik çalışma mantığını kaybetmeden hareket eder.

Her zaman yeniliklere öncü olan Kolaylar Tarım, teknik ekibinde bulunan Gıda ve Ziraat Mühendisleri ile müşteri taleplerini değerlendirir. Hizmet verdiği sektörün yurt içi ve yurt dışındaki gelişmelerini takip ederek ürün portföyünü, işleme teknolojisini ve ambalaj materyallerini sürekli geliştirir.

Arnavutköy Organik

"Herkes için ulaşılabilir organik ürün" tutkusu heybemizde Arnavutköy Organik Dükkan'ı Ağustos 2019 itibarıyla hizmete açtık. Arnavutköy'ün meşhur çileğinden ilham aldık. Doğa ile dost üretim anlayışının yaygınlaşması, toplumsal bütünde farkındalığın artması ile yaşantımızda bilinçli tercihler yaparak ekolojik dengenin, insan sağlığının, adil ve etik ticaret anlayışının korunabileceğine inanmaktayız. Daha iyi bir dünya mümkün... 

 

Misyonumuz
Mümkün olan en fazla sayıda insana organik ve doğa dostu ürün ulaştırmak. Bunu gerçekleştirirken bireysel sorumluluk esasına dayanan bir anlayış ile ekolojik sistem ve döngülerine sadık kalabilmek, öğrenmeye, gelişmeye, geliştirmeye katkı sağlamak.

Vizyonumuz
Türkiye'nin, Anadolu'nun miras ve değerlerini koruyarak toprak, su, bitki, hayvan, insan ve gezegen sağlığının tek ve bölünmez olduğunu gözeterek, ekolojik sistem ve döngülerine sadık kalarak sürdürülebilir, etik, kaliteli ürünler tedarik ederek müşterilerimize ulaştırmak. Öğrenmeye, gelişmeye, geliştirmeye katkı sağlayarak sloganımızın gerekliliklerini yerine getirmek.

"Kendine ve Gezegene İyi Bak!

                                    Değerlerimiz

 

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemine ilişkin olarak T.C Sağlık Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu Covid-19 tedbirleri, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında işletmemizce uygulanmaktadır.