HoReCa

Ev Dışı Tüketim (EDT) sektöründe HoReCa  kanalında kırk yılı aşkın tecrübemizle sizler için en kaliteli taze sebze, aromatik bitkiler, baharat ve meyveleri seçiyor , size ulaştıyoruz.

Kalite, hijyen ve gıda güvenliği konusunda sizler gibi çok hassasız.  

Kolaylar Tarım olarak Türkiye’de bir ilki başlatarak dünyanın çeşitli coğrafyalarında yetişen, tüm dünya mutfaklarında kullanılan meyve ve sebzeleri ülke tarımına kazandırmanın gururunu yaşamaktayız.  

Türkiye'nin değişik illerinde 400 dönüm kapalı, toplam 1200 dönüm alanda doğal yöntemler ile yılın her mevsiminde yetiştirdiğimiz ürünleri, günlük olarak hasat ediyor, Ziraat Mühendisleri’mize tüm kontrollerini yaptırarak, soğutuculu taşıma araçları ile ürünlerin optimum muhafazasını sağlayarak İstanbul'da bulunan işletme tesislerine taşıyoruz.

İşletme tesislerine gelen ürünleri son teknolojiye uygun ekipmanlar ile ayıklıyor, el değmeden yıkıyor, kurutarak son ayıklamadan sonra paketleyerek tüketime hazır hale getiriyoruz.

Gıda Mühendisleri’miz sürekli olarak son üründen numune alıyor ve düzenli olarak akredite laboratuarlar tarafından ürün analizlerimizi yaptırıyoruz.

Her zaman yeniliklerin takipçisiyiz. Hizmet verdiğimiz sektörün yurt içi ve yurt dışındaki gelişmelerini de takip ederek ürün portföyümüzü, işleme teknolojisini ve ambalaj materyallerimizi geliştirmek için gayret içersindeyiz.  

Tedarikçiniz olarak çözüm ortağı olmanın gerekliliklerini iyi biliyoruz.

Tarlamızdan sofranıza, her zaman taze…  

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemine ilişkin olarak T.C Sağlık Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu Covid-19 tedbirleri, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında işletmemizce uygulanmaktadır.