İptal ve İade

İPTAL İADE ŞARTLARI VE BİLDİRİMİ

Taraflar
Satıcı  

Firma: Kolaylar Tarım&Arnavutköy Organik
Ad, Soyad / Ünvan: www.kolaylar.com
E-Posta: gogreen@kolaylar.com
Adres: Arnavutköy Mah.  Bebek Arnavutköy Cad. No :53/1 A - 51
34345 Arnavutköy- Beşiktaş/İstanbul TÜRKİYE
Telefon: +90 212 257 57 05  +90 534767 42 65

Müşteri
www.kolaylar.com’un satmakta olduğu ürünleri alan gerçek ya da tüzel kişi. (18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamaz)

Fatura
Sipariş sırasında verdiğiniz bilgilere göre düzenlenecektir. Firmalar fatura bilgilerini, bireyler T.C. Kimlik numaralarını eksiksiz ve doğru yazmalıdır.

Ürün / Ürünler
www.kolaylar.com ‘da satışa sunulan ürünler.

Ürün İade
Teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak, iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adına ise iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik vb. problemler varsa iade kabul edilmez.

Ürün iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir.

İade süreci, ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra başlar.

İadenizin hesabınıza yansıması ödeme şeklinize göre değişiklik gösterir. Ödeme kredi kartıyla yapılmışsa ürün iadesi onaylandığında işlemin iptali için bankaya talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini başlatır. Havale ve EFT ile ödemelerde ise tutar banka hesap numaranıza yatırılır. Ürün iade durumunda para iadesi yapılırken kargo bedeli düşülür.

Diğer Hükümler

Sistem hatalarından dolayı meydana gelecek fiyat hatalarından satıcı sorumlu değildir.

Taraflar bu sözleşmeyi kabul etmiş olur.

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın (Müşteri) veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemine ilişkin olarak T.C Sağlık Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu Covid-19 tedbirleri, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında işletmemizce uygulanmaktadır.